Умови повернення - ТК Мілленіум - Апостолове
cart 0

Ми гарантуємо право на повернення товару, який Вам не підійшов і не був у використанні. Повернення товару можливе тільки протягом 14 днів. Якщо товар із замовлення Вам не підійшов, ви можете оформити його повернення на місці. При отриманні замовлення обов'язково перевіряйте його цілісність, комплектність і зовнішній вигляд (відповідність замовлення, наявність дефектів), особливо якщо товар з позначкою «крихке» (посуд, скло), безповоротний (товари для новонароджених, постільна білизна та нижня білизна і ін.) З повним переліком товарів який не підлягає поверненню ви можете ознайомитися нижче.

У разі виявлення пошкодження товару, наявності дефектів, неповної комплектації замовлення, невідповідності товару замовлення необхідно відмовитися від його отримання. Вам необхідно заповнити документ повернення з описом дефекту (нестачі), який надасть представник транспортної компанії.

ВАЖЛИВО: Якщо при отриманні ви не перевірили замовлення в відділенні і вирішили надалі повернути товар, посилаючись на його пошкодження (розбите скло та ін.), Зовнішній дефект, невідповідність замовлення або некомплектність, ТК Міленіум може відмовити в прийнятті повернення з-за неможливості встановити причину і момент виникнення пошкодження (некомплектність).

Тому велике прохання оглядати товар на місці !!! Ми пропонуємо два способи повернення грошей: 1.Начісленіе грошей на Ваш клієнтський рахунок: Зі зворотного боку видаткової накладної, яка була в посилці, вкажіть причину повернення. При наступних замовленнях ці гроші, автоматично стають Вашої передоплатою.

ВАЖЛИВО: Грошові кошти стають активними після того, як товар буде доставлений до нас на склад і Вам на email прийде повідомлення про «Прийняття повернення». Якщо Ви не вказали що робити з грошима, вони автоматично зараховуються на Ваш клієнтський рахунок. Переконливе прохання не створювати нових акаунтів, а користуватися одним еmail.

2. Повернення грошей на карту:

Зі зворотного боку видаткової накладної, яка була вкладена Вам в посилку, вкажіть причину повернення, номер картки Банку і прізвище власника. Після того як ми отримаємо і опрацюємо Ваше повернення, Вам прийде повідомлення на e-mail про те, що на протязі 3-х робочих банківських днів гроші надійдуть на Вашу карту.

Повернути товар можна в наших магазинахmill logo або транспортними компаніями:

novaposhtameest

Повернення іншими транспортними компаніями ми не приймаємо!

Для повернення в магазиніmill logo, при собі потрібно мати:

Видаткова накладна (із зазначенням причини повернення)

Якщо Ви на місці оглядаєте товар і змушені зробити повернення, то вартість повернення - БЕЗКОШТОВНО.

Якщо при отриманні ви не перевірили замовлення - то вартість повернення сплачуєте Ви, в розмірі 25 грн.

Для клієнтів, які працюють з транспортною компанією novaposhta

Для повернення товару при собі потрібно мати:

Видаткову накладну і чек про оплату.

На зворотному боці видаткової накладної вказати причину повернення і відправити разом з товаром.

Вартість повернення згідно тарифів перевізника.

Потрібно вказати наступну адресу для відправки повернення:

Одержувач:
ТОВ  ТК-МІЛЕНІУМ 
ЄДРПОУ  43149821
Телефон: 0689050473

Адреса: с.Ніва Трудова, склад №1

Вид доставки: Склад-склад

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 г.N 172 і статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів» Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню.

До таких товарів відносяться:

Непродовольчі товари: парфюмерно-косметичні вироби дитячі іграшки м'які дитячі іграшки гумові надувні апарати для гоління рукавички білизна натільна постільна білизна панчішно-шкарпеткові вироби товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо) інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки тощо)

Перелік товарів, що не підлягають поверненню / обміну, затверджується Кабінетом Міністрів України і може оновлюватися у зв'язку зі зміною законодавства.

Image
Image
Image
ocen1 ua ocen2 ua ocen3 ua