Оплата і доставка - ТК Мілленіум - Апостолове
cart 0

ОПЛАТА

При оформленні замовлення Ви можете вибрати найбільш зручний для Вас спосіб оплати:

Image

ОПЛАТА ЧЕРЕЗ - БАНК

Оплатити на картку можна через термінали, в відділеннях банку або через онлайн банкінг, наприклад Приват24. При перекладі на карту - враховуйте комісію банку.

Зверніть увагу при оплаті (банк одержувач - ПриватБанк), платежі з інших банків зараховуються протягом 3х робочих днів

Номер карти буде відправлений на Ваш e-mail і SMS на телефон.

ВАЖЛИВО !!! Після оплати замовлення, потрібно на сайті натиснути кнопку Сообщить об оплате Повідомити про оплату і заповнити відповідні поля. Це прискорить відправку Вашого замовлення.

 

Image

Купівля оплачується готівкою компанії перевізника при отриманні замовлення.

Крім оплати за доставку замовлення на відділенні і вартість замовлення, Вам необхідно буде оплатити послугу «післяплати».

Доставка

Купуйте товар в будь-якій кількості і не турбуйтеся про його доставку.

Онлайн замовлення приймаються 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Замовлення оформляються від 2х до 7 днів, в залежності від кількості позицій, в Вашому замовленні.

Image

Вартість доставки замовлення залежить від ваги та габаритів, згідно з тарифами перевізника. У вартість тарифу вже включені - страховка, упаковка і оформлення документів. З повним переліком тарифів можете ознайомитися на сайті. Заказ з відділення потрібно забрати протягом 4 днів з моменту прибуття на склад, інакше замовлення повертається відправнику автоматично.

При накладеному платіж є два способи доставки:
- Кур'єром (адресна доставка до дверей)
- Доставка на склад компанії перевізника Meest

При оплаті на карту банку:
- Кур'єром (адресна доставка)
- Доставка на склад компанії перевізника Meest

 

Зверніть увагу, що при введенні № декларації - потрібно вписувати англійську літеру M.

Image

Вартість доставки замовлення на відділенні залежить від ваги і габаритів, згідно з тарифами перевізника. Доступний накладений платіж. Вартість послуги 20 грн. + 2% від суми замовлення. При оплаті на карту вартість доставки можете подивитися на сайті

Замовлення з відділення потрібно забрати протягом 4 днів з моменту прибуття на склад, інакше замовлення повертається відправнику автоматично.

Image

Вартість доставки посилки в філії наших магазинів, не залежно від обсягу і ваги - 39 грн. Відсутня комісія за післяплата. Вартість зворотної доставки при поверненні товару - 25 грн. З Переліку адрес Мережі магазинів ТК Міленіум і графіком роботи можна ознайомитись тут.

Шановні клієнти:

Можливість попередньої примірки та часткової оплати товарів в замовленні в відділенні «Meest» і «Нова Пошта» не передбачені. Якщо товар із замовлення не підійшов Вам, є можливість оформити його повернення. З умовами повернення можете ознайомитися в рубриці «Умови повернення»

Після того, як Вам прийде повідомлення з номером декларації (ТТН), Ви можете відстежувати вантаж на сайтах транспортних компаній:

novaposhtameest
Image
Image
Image
ocen1 ua ocen2 ua ocen3 ua